A+ A A-

Pizza na wynos

fanSzanowni Państwo,
Niestety nie realizujemy już zamówień na pizzę z dowozem. Pizzę na wynos oferujemy wyłącznie z odbiorem osobistym. Jest wiele pytań o dowóz pizzy, dlatego czuję się w obowiązku wyjaśnić, dlaczego byłem zmuszony zrezygnować z tej formy sprzedaży. Pizza na cienkim cieście jaką można skosztować w lokalu, najlepsza jest zaraz po wyjęciu z pieca, aromatyczna, dymiąca, krucha z jeszcze dopiekającym się serem. I taką pizzę chciałbym zawsze podawać gościom. Niestety nie byłem w stanie zapewnić tej samej jakości w czasie dowozu, który czasami trwał nawet 40 minut. Bo korek, bo przejazd zamknięty, bo dostawca nie mógł znaleźć nr klatki itd., itd. Mimo, iż pizzę pakujemy w kartony z atestem do kontaktu z gorącymi, tłustymi produktami spożywczymi (sprowadzamy je od producenta z Włoch) bez konieczności stosowania folii aluminiowej czy dodatkowych papierów, sam kilka razy widziałem w jakim stanie pizza docierała do konsumenta. Zdecydowanie to nie była pizza, którą chciałbym się chwalić.

Dlatego bardzo proszę o wyrozumiałość, uznałem, że nie mogąc zapewnić odpowiedniej jakości w dowozach muszę z nich zrezygnować, nawet jeśli się to odbije na wielkości sprzedaży. Sprzedam mniej, ale w jakości za którą gwarantuję i którą sam chciałbym dostać.

Tym z Państwa, którzy mimo wszystko decydują się zabrać pizzę do domu postanowiliśmy ułatwić zamawianie pizzy z własnym odbiorem. Uruchomiliśmy zamówienia online na naszej stronie i przez naszą aplikację dostępną w AppStore i GooglePLAY.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do naszej pizzerii.

Waldemar Kleczka